Про завершення 2019-2020 навчального року

Date: 6 травня 2020 о 11:33, Refreshed 6 травня 2020 о 11:42

До уваги учнів та батьків!

Адміністрація Лиманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  повідомляє:

1. 2019-2020 навчальний рік буде завершено відповідно до структури, затвердженої рішенням педагогічної ради Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ст. , 29 травня 2020 року.

2. Підсумкове оцінювання буде здійснено з урахуванням результатів очного навчання в І семестрі, січні-березні 2020 року та результатів дистанційного навчання.

3. Річні оцінки буде виставлено в класні журнали у 6-денний термін після завершення ІІ семестру згідно графіка.

До 01.07.2020 року педагогічною радою буде прийнято рішення про переведення здобувачів освіти до наступних класів.

4. Для учнів, які з різних причин не були охоплені дистанційним навчанням, буде розроблено індивідуальні навчальні плани щодо засвоєння пропущеного навчального матеріалу.

5. Зарахування учнів до 1 класів буде здійснено після зняття карантинних обмежень.

6. Зарахування до будь-якого класу здійснюватиметься відповідно до подачі документів.

7. Випускникам 9-го класу свідоцтва про здобуття базової середньої освіти буде видано відповідно до затвердженого та оприлюдненого графіка з урахуванням дотримання протиепідеміологічних вимог.

8. Учням 1-8, 10 класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, копії документів про освіту (свідоцтва досягнень учням 1-2 класів, табелі навчальних досягнень учням 3-8, 10 класів) будуть надіслані електронною поштою або в інший спосіб з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020-2021 навчального року.

7. Масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі Останній дзвоник та випускні вечори не проводитимуться.

Шановні батьки!

Ми вдячні Вам за розуміння ситуації, що склалася, за допомогу своїм дітям та педагогам, за партнерство. Хочемо запевнити, що після відновлення освітнього процесу учителі школи  відпрацюють з кожною дитиною прогалини в знаннях. Сьогодні нашим з Вами завданням є зберегти здоров'я рідних.

Шановні колеги!

Дякуємо Вам за злагодженість дій та педагогічну мудрість, бажання вчитися та удосконалювати свої вміння.

Дорогі діти!

Головною цінністю є життя і здоров'я, а усе інше ми здолаємо! Будьте всі здорові.

Comments:
Only authorized users can leave comments.