27.02.2024 року проведені години спілкування у 1-11 класах.

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!
І в туризмі ми найкращі, і позиції не залишаємо! Вихованці гуртка "Туристське багатоборство" Центру позашкільної роботи, керівник Безпалий Микола Андрійович є неодноразовими учасниками та переможцями обласних туристських змагань.

27 квітня 2023 о 09:52 | Олійник О. В. | немає коментарів

Корисні посилання:
Добавить страницу в мои закладки
1. Сайт ДСНС «Розмінування України» з інтерактивною мапою небезпечних ділянок // Державна служба України з надзвичайних ситуацій

2. Серія відеороликів «Навчаємось мінній безпеці» // UNICEF Ukraine

3. Відеоролики для юних українців «Повернення на деокуповані території та мінна безпека» // USAID «ГОВЕРЛА», Державна служба України з надзвичайних ситуацій, «ШоТам»

4. Електронна книжка для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» // Видавництво «Ранок», Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

5. Рекомендації від дитячого психолога «Як говорити з дітьми про правила мінної безпеки?» // UNICEF Ukraine, Світлана Ройз

6. Поради громадянам, які проживають на деокупованих територіях // Міністерство охорони здоров’я України

7. Відеоролик «Безпека на природі під час війни» // «ШоТам»

23 лютого 2023 о 17:23 | Олійник О. В. | немає коментарів

10 січня відбулося нагродження переможців та учасників обласних онлайн - змагань "Вільні люди". Це вони - найспортивніші, найактивніші, патріотичні та незламні. Дуже вдячні захисникам і захисницям за надану можливість навчатися, змагатися і перемагати!

Вітаємо переможців та учасників ІІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови Куріченко Олександру, ученицю 8 класу, Веремієнко Анастасію, ученицю 5 класу, Соломяну Яну, ученицю 5 класу, Довганюк Катерину, ученицю 6 класу, Сиротяк Ганну, ученицю 6 класу. Успіхів та подальших перемог.

Вітаємо педагогічний колектив Лиманівського ліцею Галицинівської сільської ради Миколаївської області з високою нагородою: Срібна медаль на XIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2022» .
Номінація «Сучасний заклад освіти – територія збереження та зміцнення здоров’я».

14 грудня 2022 о 19:53 | Олійник О. В. | немає коментарів

В Лиманівському ліцеї Галицинівської сільської ради проведено I етап обласних онлайн-змагань "Вільні люди".

14 грудня 2022 о 13:51 | Олійник О. В. | немає коментарів

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

17 листопада 2022 о 09:15 | Олійник О. В. | немає коментарів

Урядова "гаряча" лінія 1545

10 червня 2022 о 08:12 | Олійник О. В. | немає коментарів

Дорогі учні, випускники, педагоги, батьки! Адміністрація Лиманівського ЗЗСО І-ІІІ ст. вітає Вас зі святом Останнього дзвоника.
Кожного року День останнього дзвоника сповіщає про закінчення занять у школі та про початок літніх канікул для її здобувачів освіти. Проте, сьогодні у нашій країні йде війна. Щодня вона забирає життя сотень українців, багато навчальних закладів зруйновані, чимало педагогів та їх вихованців не можуть навчатись навіть дистанційно. Та, попри все, наша країна ось уже більше 3 місяців дає гідну відсіч ворогу і обов’язково переможе, адже кожен із нас на своєму місці робить все можливе.
У такий важкий час випробувань для кожного українця, висловлюємо щиру подяку всім вчителям та батькам, адже завдяки нашій узгодженій роботі ми змогли продовжити освітній процес в умовах війни і дали можливість нашим дітям здобувати знання, що безперечно, є передумовою гідного майбутнього для нашої держави. Також дякуємо всім учням, які сумлінно та натхненно навчались. Ми пишаємося тим, що у нас такі розумні вихованці, дружні батьки та компетентні педагоги. Дякуємо вам за це! Слава Україні! Героям Слава!

9 червня 2022 о 07:28 | Олійник О. В. | 1 коментар

Безпечні літні канікули